Про нас

“Фірменпул Україна” – проект компанії O.L.T. Consult GmbH, метою якого є надання всебічної маркетингової та консультативної допомоги німецьким компаніям-учасницям проекту у їх виході на український ринок, встановленні та розвитку прямих ділових контактів між німецькими та українськими підприємствами.

“Фірменпул Україна” сприяє розвитку двостороннього українсько-німецького економічного співробітництва, залученню передових німецьких технологій та інвестицій в українську економіку, надходженню високоякісних товарів на український ринок.


Проект було засновано у січні 1994 року. За майже 19 років діяльності його учасниками стали більше 90  німецьких підприємств з різних галузей. За нашого сприяння було організовано низку спільних та дочірніх німецько-українських підприємств, встановлено численні прямі ділові зв’язки між українськими та німецькими партнерами.


На сьогодні учасниками проекту є 10 німецьких підприємств (див. Учасники), які в залежності від галузі та стратегії компанії переслідують в Україні різноманітні цілі.


Партнером проекту є ПП „ЛОГО!“ (м. Київ).