August Dreckshage GmbH & Co. KG
(Аугуст Дрексхаге ГмбХ і Ко. КГ)

Фірма August Dreckshage GmbH & Co. KG, яка заснована в 1924 році та знаходиться в м. Білефельд, є торгівельно-сервісним підприємством, що надає послуги подальшої обробки та монтажу напівфабрикатів з використанням власного машинного парку.
Наше підприємство спеціалізується за трьома напрямками, які дають нам можливість пропонувати на ринку наступну продукцію та послуги:

1. Сировина та матеріали

  • Продукція

Холоднотягнута (волочильна або калібрована) сталь, інструментальна сталь, автоматна сталь, сталь для цементації, термічно покращена сталь, азотована сталь, спеціальна сталь, листова сталь підвищеної точності, стальні труби підвищеної точності, нержавіюча високоякісна сталь, алюміній, технічні синтетичні матеріали (пластмаса)

  • Послуги

Розрізання заготовок, згладжування нерівностей, зачистка та зняття фаски, постачання конструкційних елементів, постачання Just-in-Time, складське зберігання товарів у відповідності до побажань клієнтів (сервісний металоцентр)

2. Направляюча техніка

Редуктори подачі шпинделя, приводи трапецієподібної різьби, приводи кульової різьби, лінійні направляючі, направляючі осі

3. Профілі + Системи

Конструкційні алюмінієві профілі, збірні конструкції з уніфікованих блоків для машинобудування, заготовки, розрізання, готові системи

Наша діяльність у Східній Європі

Почавши з сервісних пропозицій за напрямком "Сировина і Матеріали", в січні 2002 року ми відкрили в Польщі дочірнє підприємство Jordan matcon Sp. z o.o. На сьогодні ми маємо в своєму розпорядженні складські приміщення в м. Срода Великопольска (30 км на південний захід від міста Познань), де зберігається до 600 тонн холоднотягнутої (волочильної або каліброваної) сталі. Відкриття цього підприємства стало відгуком на побажання багатьох польських фірм, які займаються виготовленням виробів із холоднотягнутої сталі для німецького та європейського ринків. Зростаючий попит та успіх, досягнутий за останні півтора року, дають всі підстави припускати, що і в Україні цей матеріал буде користуватися попитом.
Відмінною рисою фірми August Dreckshage GmbH & Co. KG є пропозиція виключно матеріалів високої якості та велике розмаїття форм та размірів.

Контактні дані в Німеччині:
August Dreckshage GmbH & Co. KG

Walter-Werning-Str. 7
33699 Bielefeld
Tel.: +49 521-9259103
Fax: +49 521-9259139
Контактна особа: Вернер Шепер / Herr Werner Schäper

www.dreckshage.de

 

Завантажити додаткову інформацію:

Флаєр

Технологія виготовлення каліброваної сталі

Наявність продукції на складі фірми August Dreckshage GmbH & Co. KG в м. Білефельд, Німеччина