Carl Cloos Schweisstechnik GmbH
(Карл Клоос Швайстехнік ГмбХ)

„CLOOS: Ваша марка інноваційної зварювальної техніки
Ми, Карл Клоос Швайстехнік ГмбХ з м. Хайгер, - піонери сучасної зварювальної техніки і є сьогодні лідерами світового ринку. Під одним дахом ми об'єднуємо дві основні сфери діяльності - техніку для електродугового зварювання і роботизовані технології та пропонуємо нашим клієнтам економічно та технічно високоякісні рішення з одних рук. Майже 700 наших співробітників розробляють та виготовляють весь спектр продукції CLOOS, яка реалізується у відповідності до вимог клієнта – починаючи з джерел зварювального струму QINEO® та закінчуючи роботизованими системами та обладнанням QIROX®. Весь спектр високопродуктивного обладнання для MSG- і WIG-зварювання та роботизованої системотехніки являє собою комплексну технологічну лінію або економічну компактну зварювальну установку і знаходить своє застосування на таких профільних ринках як автомобільна промисловість, машинобудування, а також виробництво будівельної та сільськогосподарської техніки.
CLOOS пропонує орієнтовані на майбутнє рішення для досягнення найвищої економічності та продуктивності для ручних та автоматизованих зварювальних процесів.“

QINEO®: Нове покоління джерел зварювального струму для ручного та автоматизованого застосування
QINEO® - це високоякісні джерела зварювального струму від CLOOS, які були розроблені спеціально для зварювання в промисловому застосуванні. Вони відповідають всім вимогам процесів ручного та автоматизованого зварювання. Більш того, модульні системи QINEO® дають можливість індивідуальних рішень, які оптимально відповідають Вашим конкретним умовам виробництва та поставленим цілям. Починаючи з підсилювача потужності та модуля управління і закінчуючи спеціальним обладнанням, кожна установка QINEO® є індивідуальною та доповнюється широкою програмою аксесуарів і погодженим пакетом послуг. Найстисліші строки поставки та найвища якість додають джерелам зварювального струму QINEO® значних економічних переваг.

QINEO STEP – робить ручне зварювання простішим
QINEO TRONIC – неперервне зварювання найвищої точності
QINEO PULSE – зварювальний агрегат широкого застосування для промисловості
QINEO AUTOMOTIVE - джерело зварювального струму для автомобільної промисловості
QINEO CHAMP – новий вимір зварювальної техніки

QIROX®: система для автоматизованого зварювання та різання

QIROX® - це нова марка від CLOOS, яка охоплює всі рішення для автоматизованого зварювання та різання. Завдяки модульній конструкції система QIROX® робить можливими рішення, які оптимально відповідають Вашим умовам виробництва. Система QIROX® охоплює робототехніку, програмне забезпечення, сенсорику, техніку безпеки та позиціонери, а також технологію процесів. Вона доповнюється широкою програмою аксесуарів та погодженим пакетом послуг. З цим пакетом „Звільнення від турбот“ із одних рук наші клієнти отримують значні економічні та якісні переваги.

QIROX робот - динамічний, швидкий, універсальний – завдяки сьомій осі та новому дизайну
QIROX позиціонери – рішення для кожної деталі
QIROX сенсори – найкраща якість для кожного зварювального шва
QIROX програмне забезпечення – менеджмент для професіоналів
QIROX компактна система – ефективний блок для зварювання та різання
QIROX спеціальні рішення – виконані за індивідуальним замовленням установки для комплексного застосування

Контактні дані в Німеччині:
CARL CLOOS SCHWEISSTECHNIK GMBH
Industriestrasse
35708 Haiger
Deutschland
Tel.: +49 2773 850
Fax: +49 2773 85275

www.cloos.de