Novelis Deutschland GmbH
(Новеліс Дойчланд ГмбХ)

Novelis – один з найбільших світових виробників продукції з алюмінієвого прокату. Підприємство має представництва в 11 країнах, де працюють майже 12 300 співробітників, оборот за 2008 фінансовий рік склав 11,2 млрд. доларів.

Компанія Novelis має унікальну можливість на місцях здійснювати поставки високоякісної продукції з алюмінієвого прокату своїм клієнтам в Азії, Європі, в Північній та Південній Америці. Novelis займає провідні позиції на ринках алюмінієвих банок для напоїв, листового алюмінію для автомобільної промисловості, виробництва плівок, листового алюмінію для літографії, продукції для будівництва та промисловості. В той же час компанія Novelis є найбільшим в світі підприємством, яке займається повторною переробкою алюмінієвих банок для напоїв. З докладнішою інформацією Ви зможете ознайомитися за адресою: www.novelis.com

Novelis є дочірнім підприємством концерну Hindalco Industries Limited, найбільшого в Азії виробника алюмінію та провідного виробника міді. Hindalco – флагман групи підприємств Aditya Birla Group – мультинаціонального змішаного концерну.

 

Контактні дані в Німеччині:
Novelis Deutschland GmbH

Werk Nachterstedt
Gaterslebener Straße 1
06469 Nachterstedt
Tel.: +49 34741770
Fax: +49 34741204

www.novelis-nachterstedt.de