Vossloh Kiepe GmbH
(Фосло Кіпе ГмбХ)

Vossloh Kiepe GmbH – всесвітньо відомий виробник електричного оснащення для транспортних засобів для внутрішньоміських перевезень. Ми пропонуємо інтегровані системні рішення для нових транспортних засобів, модернізацію бувшого у вжитку рухомого складу, проекти «під ключ» та окремі компоненти, а також весь спектр послуг технічного сервісу.

Поряд з привідною технікою для тролейбусів, трамваїв, вагонів та локомотивів для міського електротранспорту, які успішно експлуатуються по всьому світу, найновіша розробка серійного гібридного приводу доповнює асортимент продукції для екологічного пасажирського транспорту загального користування.

В промисловості сипучих матеріалів торгівельна марка Kiepe-Elektrik компанії Vossloh Kiepe GmbH відома своїм високоякісним сучасним обладнанням для контролю та регулювання стрічкових конвеєрів.

Починаючи з 60-х років минулого століття, по всьому світу оснащувались стрічкові конвеєри загальною довжиною понад 30000 км аварійними тросовими вимикачами, контролерами бокового зсуву стрічки та реле швидкості обертання торгівельної марки Kiepe-Elektrik. Всесвітньо визнана якість та надійність обладнання  Vossloh Kiepe, лідируючі позиції на ринку базуються на багаторічному досвіді та постійному вдосконаленні продукції.

Контактні дані в Німеччині:

Vossloh Kiepe GmbH
Kiepe Platz 1
40599 Düsseldorf
Tel: +49-211-74970
Fax: +49-211-7497300
E-Mail:
www.vossloh-kiepe.com